Magma to kreatywny zespół stworzony przez Magdalenę Bielicką i Marię Zrzelską-Pawlak- absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Nim rozpoczęły wspólną pracę, jeszcze na studiach wyjechały ,w świat’ szukać nie tylko nowych inspiracji i sposobów projektowania, ale również rzetelnego technicznego przygotowania w biurach projektowych. Maria po studiach na FH Mainz pracowaław biurze Atelier Brueckner w Sztutgarcie zajmującym się wystawiennictwem i muzealnictwem
(Projekt pawilonu na Expo ’08 w Saragossie oraz projekt pawilonu Afryki na Expo ’10 w Szanghaju).
Dalej blisko 1,5 roku pracowała w biurze włoskiego architekta Massimiliano Fuksasa.
Magdalena zaś w 2008 roku rozpoczęła pracę w biurze OFIS Arhitekti, Ljubljana Słowenia. Pracowała tam nad szeregiem obiektów użyteczności publicznej, obiektami mieszkalnymi i nad projektami wnętrz (m.in. kompleks domków hotelowych na Malediwach, kompleks akademicki w Paryżu, wieżowiec biurowo-usługowy w Teheranie).
Od czasu ukończenia studiów pracują razem nie tylko nad projektami wnętrz, mebli czy architektury, ale również projektami graficznymi, wystawiennictwem i modą (m.in. Logo Muzeum Emigracji w Gdyni).