DOM W GDYNI

realizacja 2017 r.

powierzchnia – 120m2

lokalizacja – Gdynia

zdjęcia – Fotomohito

Projekt obejmuje modernizacja domu w jednym z najpiękniejszych zakątków Gdyni – tuż przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Oryginalna popielata zabudowa kuchenna, ze względu na obłe fronty, była wielkim wyzwaniem w realizacji. Domownicy od razu ją pokochali – to autentyczne serce domu, połączona z jadalnią i salonem jest miejscem, gdzie zbiera się cała rodzina, żeby gotować, rozmawiać i przyjmować gości. Ponad małym stolikiem wzrok natychmiast przykuwa stara lampa witrażowa- jeden z elementów, który jest w tym domu od zawsze…

Z kuchni przechodzimy do jadalni, dalej do salonu. Ważną rolę w wystroju tego wnętrza odgrywają naturalne tekstylia. Lniane, naturalnie gniecione tkaniny w odcieniu chłodnych pasteli i spłowiałych szarości kontrastujące z wielobarwnymi poduchami i tapicerowaną kanapą z kwiatowym wzorem. Stoliki kawowe ze szklanymi blatami, to piękny duet Gubi z Nap Concept.

Wyjątkowym elementem tego wnętrza stanowi zaprojektowana przez nas szafka RTV- powtarza ona obłe kształty mebli kuchenny pięknie prezentując teakowy fornir. Kluczem są dodatki: kolorowe powłoczki na poduszki oraz proste, kamionkowe wazony.