APARTAMENT BERNADOWO PARK

realizacja 2017 r.

powierzchnia – 68m2

lokalizacja – Gdynia

zdjęcia – Fotomohito

Przedstawiamy realizację apartamentu na gdyńskim osiedlu Bernadowo Park. Mieszkanie zostało zaprojektowane dla dwuosobowej rodziny z czworonogiem. Układ funkcjonalny został tak przemyślany, aby oboje z mieszkańców mieli swoje oddzielne strefy. Przy wejściu znalazło się też miejsce na mały gabinet, z którego można korzystać bez przecinania strefy prywatnej.

Właścicielka jest miłośniczką wyszukanych pastelowych barw, co w dobie popularności czerni i bieli sprawia, że mieszkanie jest bardzo oryginalne. Dominuje kolor miętowy o różnej intensywności i w różnych odcieniach– właścicielka od razu wiedziała, że tak właśnie chce pomalować mieszkanie. Salon to połączenie pastelowych odcieni mięty błękitu i szarości. Jasną paletę przełamuje zabudowa kuchenna w ciemnym, morskim granacie. Aby mieszkanie nie stało się zbyt monotonne w sypialni kolor miętowy połączony został z beżami i brązami tworzącymi nastrój relaksu. Luksusowe, tapicerowane łóżko, tkaniny i poduszki dopełniają całości.

W mieszkaniu warto zwrócić uwagę na wiele pięknych detali – wszystkie projektowane indywidualnie- stolarkę drzwiową, uchwyty meblowe, posadzkę w przedpokoju z czarną bordiurą (jedyny czarny elementy w tym mieszkaniu).